جشنواره دوو

جشنواره بهاری لوازم خانگی دوو از تاریخ 20 اردبیهشت تا 19 تیر ماه 1401 با تخفیف های نقدی آغاز شده است. این جشنواره ویژه خرید تلویزیون و ماشین لباسشویی دوو است. در طرح عیدی از نو، با خرید هر یک از انواع تلویزیون یا لباسشویی دوو ، تا سقف 10,000,000 ریال هدیه نقدی دریافت می کنید. هدیه نقدی به خریدارانی تعلق می گیرد که محصولات شامل جشنواره را در تاریخ ذکر شده نصب کنند. فروشگاه پیشگامان تجارت تاک به عنوان نمایندگی رسمی برند دوو، تمامی محصولات دوو را با بهترین قیمت روز بازار و ضمانت نامه 24 ماهه رسمی انتخاب الکترونیک عرضه می کند. شما با خرید از انتخاب سنتر علاوه بر بهره مندی از شرایط جشنواره بهاری دوو، از هدیه اولین خرید آنلاین نیز بهره مند خواهید شد.

شرایط جشنواره بهاری لوازم خانگی دوو

از عید فطر تا عید قربان با خرید هر یک از مدل های تلویزیون یا لباسشویی دوو از انتخاب سنتر، تا سقف یک میلیون تومان هدیه نقدی دریافت کنید. مبلغ کارت هدیه پس از نصب محصول به شماره حساب شبای مشتریان واریز می شود. پس از پایان یافتن نصب محصول و ثبت تاریخ خرید توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش ، خریدار محترم پیامکی حاوی کد تخفیف و آدرس وب سایت جهت فعالسازی کد تخفیف دریافت می‌ کند. پس از فعالسازی کد تخفیف در سایت دوو توسط خریدار، پیامک تاییدی حاوی مبلغ هدیه نقدی ارسال می شود. لازم به ذکر است که فرایند بررسی شماره شبا و پرداخت هدایای نقدی حداقل یک ماه به طول می انجامد.

مراحل خرید در جشنواره بهاری لوازم خانگی دوو

1- نصب محصول : پس از ثبت سفارش کالای مورد نظر به منظور و انتخاب روش پرداخت، سفارش خود را تحویل گرفته و جهت نصب محصول و بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

2- دریافت کد تخفیف : پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ، یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش خریدار اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد .

3- فعال سازی کد تخفیف : پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره، اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف، شماره پذیرش، شماره شبا و شماره همراه است. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید.

4- نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره : پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

نکات مهم:

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .
۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید .
تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانک های تلفیق شده نباشد
۳- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .
۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از تاریخ 1401/02/20 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.