جشنواره اسنوا

جشنواره نقدی اسنوا با شرایط ویژه و به مدت محدود در سراسر کشور آغاز شد. انتخاب سنتر به عنوان نمایندگی رسمی اسنوا، به روزترین وکامل ترین محصولات مشمول این جشنواره را با خدمات ویژه به فروش می رساند. جشنواره نقدی اسنوا به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات مشمول جشنواره را از 25 دی ماه تا پایان زمان جشنواره خریداری و نصب نمایند. با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر ویترینی از محصولات جشنواره ای را در دسترس کاربران در سراسر کشور قرار داده است و مشتریان محترم بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی های اسنوا و فروشگاه های لوازم خانگی، می توانند کالای مورد نیاز را انتخاب و با بهره مندی از تخفیف های جشنواره خریداری نمایند.

محصولات جشنواره اسنوا

جشنواره فروش زمستانی ۱۴۰۰ اسنوا از صبح روز شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ در سراسر کشور اجرا و روز یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ به پایان می‌رسد.

مهلت اخذ پذیرش نصب تا پایان روز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ می‌باشد .
-مهلت مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف در وب سایت اسنوا تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱ می‌باشد .

کاربران گرامی می توانند برای انتخاب و خرید محصول مورد نظر با امکان مقایسه قابلیت ها و مشخصات فنی، به بررسی و مشاهده مدل های مختلف بپردازند.

چگونه در جشنواره زمستانه اسنوا شرکت کنیم؟

با بررسی محصولات مشمول جشنواره بر روی فروشگاه اینترنتی پیشگامن تجارت تاک، ماشین لباسشویی مورد نیاز را انتخاب و خریداری نمایید. علاقه مندان به دریافت مشاوره تخصصی رایگان در خصوص جشنواره نقدی اسنوا می توانند با مرکز پاسخگویی پیشگامان تجارت تاک تماس حاصل نمایند.

نصب محصول

به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره 02182102 و یا 1699 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

دریافت کد تخفیف

پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای مصرف کننده ارسال خواهد شد .

فعال سازی کد تخفیف

پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه می‌باشد .پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید .

توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کد تخفیف به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنواره‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.

برای فعال سازی کد تخفیف دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید

نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره

پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت دو هفته واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد .

تخفیف بیشتر در مناطق ویژه:

ساکنان برخی استان ها با خرید ماشین لباسشویی اسنوا در جشنواره زمستانی از تخفیف های بیشتری بر روی محصولات برخودار می باشند. استان های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، لرستان و زنجان در این جشنواره مناطق ویژه می باشند.

مزایای خرید محصولات جشنواره زمستانی اسنوا از انتخاب سنتر:

1- با ثبت اولین خرید در فروشگاه اینترنتی پیشگامان تجارت تاک ، به باشگاه بزرگ مشتریان پیشگامان تجارت تاک پیوسته و حتما هدیه اولین خرید برای شما در نظر گرفته می شود.

2- تمامی کالاهای خریداری شده در جشنواره زمستانه ماشین لباسشویی اسنوا دارای ضمانت نامه معتبر شرکتی می باشند.

نکات مهم

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .

۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید . (تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد.)

۳- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .

۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از 25 دی ماه 1400 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.